zadzwoń: tel. 501 104 378
slider 1

Kulig dla szkół i przedszkoli

Kuligi "U Marioli" to wyjątkowa oferta kuligów dla szkół i przedszkoli: ta sama trasa przejazdu, ale niższa cena! Aby skorzystać z promocji zadzwoń: 501 104 378!

Kulig to świetna zabawa, więc nie może na nim zabraknąć dzieci i młodzieży szkolnej! Kiedy nasze sanie przewożą gromadę uczniów, Dolina Białej Wisełki wypełnia się rozradowanymi głosami pełnymi energii. Kuligi dla młodzieży szkolnej oraz przedszkolaków to przygoda i olbrzymia frajda.

Z przyjemnością zachęcamy wszystkich opiekunów do rezerwowania terminu na kuligi! Gwarantujemy, że wspólny wypad na kulig będzie dla dzieci i młodzieży szkolnej niezapomnianym wydarzeniem, które na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Podczas kuligu, w naszej drewnianej kolibie organizujemy ognisko, podczas którego dzieci mają okazję ogrzać się i zjeść coś ciepłego i pysznego. Bardzo często młodzi kuligowicze wykorzystują tę okazję i tuż po opuszczeniu koliby organizują bitwę na śnieżki.

Kuligi zimą organizowane są na saniach, a latem na wozach.
Ofertę kuligów dla szkół i przedszkoli kierujemy do grup liczących od 15 do 150 osób. W każdych saniach mieści się 15 osób.

Kuligi organizowane są codziennie. Zapraszamy do ustalania terminów pod numerem telefonu 501 104 378!

Wychowanków szkół i przedszkoli przewozimy trasą Doliny Białej Wisełki. Jej przebycie zwykle zajmuje około 50 minut. Po przejechaniu trasy, uczestnicy kuligu odpoczywają w naszej drewnianej kolibie, w której do dyspozycji gości oddaliśmy duże palenisko. W zależności od indywidualnych ustaleń poczynionych w trakcie składania zamówienia na, pobyt w kolibie trwa od 30 do około 60 minut. Powrót do punktu wyjazdu kuligu, czyli parkingu przy OSP Wisła Czarne zajmuje około 30 minut.

Miejsce zbiórki: parking przy OSP Wisła Czarne, ul. Biała Wisełka 22

zamów kulig

Bezpieczeństwo podopiecznych

Współczesne media często informują o niebezpiecznych wypadkach podczas kuligów.
Pamiętajmy jednak, że informacje te dotyczą kuligów organizowanych na własną rękę, na przykład z udziałem sanek i samochodu. Takie zabawy mogą skończyć się tragedią, ale profesjonalnie zorganizowany kulig, taki jak ten w Wiśle to 100% zabawy bez ryzyka!

Gwarantujemy, że organizowany przez nas kulig jest bezpieczną formą rozrywki i nawet najmłodszym uczestnikom nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych trzymamy się zasady, że dzieci poniżej 12 lat mogą uczestniczyć w kuligu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Dzięki komfortowemu ułożeniu siedzisk w saniach, podczas kuligu opiekun ma możliwość obserwowania wszystkich obecnych dzieci. A jeśli wśród uczestników kuligu pojawią się zmarzluchy, nasz woźnica dostarczy ciepłe okrycia.

Wszystkich zaniepokojonych rodziców i opiekunów informujemy, że kuligi są ubezpieczone, a to dodatkowe zabezpieczenie dla wszystkich uczestników kuligu.

zamów kulig