zadzwoń: tel. 501 104 378
slider 1

Kulig rodzinny

Zabierz całą rodzinę na kulig do Wisły!

Nic tak nie zbliża do siebie i nie jednoczy rodziny jak wspólne spędzanie czasu, a kiedy ten czas spędza się miło, to rodzina jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Kulig to idealna propozycja na rodzinny wypad w góry, a także sposób na nudę. Zamiast wylegiwać się przed telewizorem lub zabijać czas przed komputerem zróbmy coś wspólnie, na przykład przeżyjmy przygodę podczas kuligu!

Kuligi to wspaniały pretekst do wspólnego wyjazdu, podczas którego czekają na nas rozmowy, uśmiech najbliższych, piękne widoki i świeże, górskie powietrze.

Trasa kuligu wiedzie przez malowniczą Dolinę Białej Wisełki. Przejazd tak wyznaczoną drogą zajmuje około 50 minut, a po nim następuje pobyt w drewnianej chacie, którą w Wiśle nazywamy kolibą. Podczas przystanku w kolibie organizowane są ogniska i biesiady z udziałem kapeli góralskiej. Na ten etap kuligu rodziny mogą przeznaczyć, w zależności od indywidualnych ustaleń, od 90 do 120 minut. Następnie wszyscy kuligowicze zjeżdżają spowrotem na miejsce zbiórki, którym, jak zawsze w przypadku oferty Kuligi „U Marioli“, jest parking przy OSP Wisła Czarne. Taki powrót zajmuje ok. 30 minut.
Kuligi zimą organizowane są na saniach, a latem na wozach.

Miejsce zbiórki: parking przy OSP Wisła Czarne, ul. Biała Wisełka 22

zamów kulig

Kulig to propozycja w sam raz na:

  • weekend lub wolny dzień
  • urodziny dziecka
  • wyjątkowe rocznice
  • wspólny wypad z rodziną z daleka

Kuligi „U Marioli“ serdecznie zaprasza rodziny na kuligowe szaleństwo do Wisły!

zamów kulig